Hakkımızda

TUSWORLD TUS EĞİTİMİ

TUSWORLD ALTIYOL Sağlık Merkezi Ticaret Şirketi bünyesinde kurulan uluslararası bir kurumdur. TUSWORLD çatısı altında köklü üniversitelerdeki sağlık profesyonellerinden destek ve fikir alıyoruz.

Kurumsal yapımız içinde sağlık sektöründe yıllarca değişik kademelerde bulunmuş, eğitim kalitesi yüksek ve vizyonu geniş kişileri çalıştırıyoruz. Tüm eğitmenlerimizin alanında uzman ve tıp doktoru olmasından taviz vermiyoruz.

İhtiyaçları profesyonel bakış açısıyla değerlendirip müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Verdiğimiz hizmeti en iyi, doğru, verimli olarak zamanında tamamlıyoruz. Sürekli olarak gelişime inanıyoruz.

Bir sonrakinde daha iyiyi ortaya koyabilmenin yollarını arıyoruz. Temel hedefe en etkişi şekilde ulaşmak için sürekli takım çalışması ve iş birliği içinde olmaya önem veriyoruz. Çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ilke ediniyoruz.

Yaptığımız işin önemini biliyor, kaliteden taviz vermiyoruz. Hızlı etkili ve amaca hizmet eden çözümler üretiyoruz. Hizmet verdiğimiz kişileri başarılı kılmak için gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Sektörün yükselen trendi ve en dinamik öncüsü olan TUSWORLD hızla artan şube sayısı ve sektörün duayen eğitmenleri ile ülkemizin her köşesine kalite, güven ve başarı ulaştırmak için kararlı adımlar ile yürümeye devam ediyor. Bu coşkuya ve başarıya ortak olmak için tüm hekimlerimizi TUSWORLD’ e davet ediyoruz.

Bize Ulaşın

Tüm hekimlerimizi TUSWORLD’ e davet ediyoruz.